Johan Bergeron: „koniecznie rozczarowany”

Johan Bergeron i jego partner Jesus Ruiz Bohorquez skłonny do drugiej rundy preprevias z Vuelve do Madrytu Otwarte od World Padel Tour.

2:30 gra pomimo punto de oro w 40A, i a pokonaj 6/7 6/4 6/7. Najwyraźniej smutno, że zawiódł tak blisko celu, Johan Bergeron wciąż nie spieszył się z odpowiedzią na nasze pytania. Pamiętaj, że te wcześniejsze, podobnie jak poprzednie, różnią się od tego, co zwykle robi się na WPT, ponieważ gracze je mają prawo do opuszczenia pola grać w piłkę na zewnątrz.

Bardzo uzależniony mecz. Rozczarowanie.

Mieliśmy okazję wziąć pierwszy set (2 sety) i niestety to oni wygrali go, ale nie poddaliśmy się i od razu poprowadziliśmy 5/3, aby wygrać 6/4 drugi . Trzeci jest bardzo napięty i jesteśmy prowadzeni do 3/5 5/40 na ich usługach i nadal udaje nam się zdobyć decydujący punkt ... który tracimy. Ta kwestia mogła naprawdę coś zmienić ... Jestem szczególnie rozczarowany. Gram, aby wygrywać mecze, a taka porażka mnie nieuchronnie rozczarowuje.

Optymalne warunki gry na madryckiej arenie

Uwielbiam warunki! Wreszcie, gramy w tych samych warunkach, co przy stole finałowym, a także widzimy wiele meczów z hakiem, ponieważ przy wolnej ścieżce i autoryzowanych wyjściach gra jest inna. To od nas zależy, czy się przystosujemy, pomyśleć przed próbą par 3: to jest gra Padel ! Uważam, że te warunki są dużo bardziej sprawiedliwe dla wszystkich.

Mimo porażki Adeslas Open pozostaje niepewny…

Bardzo dobrze się dogaduję z tym partnerem, mam też mojego zwykłego partnera, który utknął w Dubaju, więc muszę zobaczyć, co zrobię na następny turniej, jeszcze nie wiem.