Alicante Open - Martin / Castillo z wyróżnieniem

Mélissa Martin i Carla Castillo Velarde wszyscy byli bliscy wygrania pierwszego seta z numerem 1 w preprevia.

Tak było w przypadku pary francusko-hiszpańskiej 5 punktów set w pierwszej rundzie, wszystkie odrzucone przez Pujalsa / Castillona, ​​który w decydującym meczu wygrał seta od 9 do 7! Ostateczne zwycięstwo 7/6 6/3 hiszpańskiej pary, która w ten sposób powraca w previi.

Dla Mélissy i Carli ta porażka, choć okrutna w pierwszym secie, pozostaje oczywiście zachęcająca., trzy dni przed pierwszą rundą o godz FIP Gwiazda Wysp Kanaryjskich !

Nadchodzi niespodzianka porankaIris Donate i Cristina Musial, kto dominował, proszę w seriach prostych, ziarno numer 4 preprevia, Manuela Schuck i Laia Bonilla! Dzięki zwycięstwu 6/3 7/6 Donate i Musial wracają do Previi, gdzie zmierzą się Laura Clergue i Léa Godallier, dzisiaj o 17:00.