Ameryka kontra Europa: na razie przewaga Ameryki

Pomimo deszczuwczoraj rozegrano dwa mecze i to właśnie drużyna amerykańska dwoma zwycięstwami wyprzedziła Europejczyków.

W pierwszym spotkaniu mała niespodzianka, gdyż Maxi Sanchez i Urugwajczyk Diego Ramos zdominowali Paquito Navarro i Uri Botello: 7/6 6/3.

W drugim starciu Bastien Blanqué i Arturo Coello zostali pokonani przez Sanyo Gutierreza i Martina Di Nenno. Po prowadzeniu wyścigu w pierwszym secie, prowadząc 3:0, Francuz i Hiszpan zostali dogonieni przez Argentyńczyków, którzy ostatecznie wygrali seta w tie-breaku. Następnie czwarty i dwunasty gracz na świecie przyspieszył, aby wygrać 4/12 7/6.

O dalszej części konkursu będziemy informować na bieżąco, a jego przebieg będziecie mogli śledzić Padel-Telewizja.