APT Oeiras Open - Miejsce w finale

Ranek kończy się o Oeiras (Portugalia), a plakaty z dwóch wielkich finałów są znane! Dziś po południu odbędzie się pojedynek Chiostri / Alfonso vs Oliveira / Melgratti dla mężczyzn i Garcia / Brites vs Borrero / Schuck dla kobiet.

Upadły nr 1

No.1 uważali, że są nietykalni. Od początku sezonu Catarina Vilela i Filipa Mendonça zdominowały kobiecy tor APT Padel Wieża. Ale coraz więcej kobiet dołącza do APT, a poziom znacznie wzrasta.

Carlota Garcia (Hiszpania) i Joana Brites (Por) to dwie bardzo utalentowane zawodniczki, które całkowicie pokonały pierwsze miejsce. Dobra równowaga pomiędzy jakością ręki Carlotty a absolutnym spokojem Joany dla tej pary, która tego popołudnia będzie starać się o swój pierwszy tytuł w APT. 1/6 3/7

Borrero / Schuck, młodzież u władzy

Marta Borrero jest sensacją tego APT Padel Otwarta wieża Oeiras. Od szczytu swoich 18 lat wykazuje rzadką dojrzałość. Z brazylijskim Schuckiem często trafia w sedno.

W obliczu trafienia Nerei Derbis w prawe ramię (która zakończyła mecz ze łzami w oczach) i pary Cristiny Carrascosa Borrero / Schuck kontrolował ważne momenty, aby wygrać w prostych setach. 7/5 6/4

Chiostri / Alfonso w bólu

Un bardzo trudny początek meczu dla Chiostri i Alfonso, którzy przerwali mecz od początku meczu, ale wracają wygrywając puntos de oro. Gonzalo Alfonso zadzwonił do fizjoterapeuty z powodu bólu w okolicy brzucha, który przez kilka miesięcy odpychał go od kortów, tutaj u Mistrza Portugalii. Fede zabandażowana na łydce, a Gonza zabandażowana na brzuchu, numer 1 wydaje się być bardziej niż kiedykolwiek brany.

Ale wiemy, że kiedy jest dramat, są najlepsi. Elastyczność pary Chiostri / Alfonso przed rozpadem jest niezwykła i po raz kolejny w końcu to robią.

W kontrowersyjnym punkcie mecz się odwraca. Schaeffer puka do ciała Chiostriego, który chroni się swoim kumplem. Piłka przechodzi, ale nikt nie wie, czy trafiła w ciało Fede'a przed jego kumplem. Stamtąd Argentyńczycy rozwijają się, aby zaoferować sobie nowy finał. 6/3 4/6 6/0

Oliveira zagra w domu

Yain Melgratti i Miguel Oliveira byli silniejsi, to niezaprzeczalne. Ten ostatni będzie miał zatem możliwość zdobycia drugiego tytułu – po Liège Open – i tym razem przed swoją publicznością.

W meczu, w którym Tolito Aguirre i Mati Popovich nie pokazali się najlepiej padelArgentyńczycy i Portugalczycy opowiadali o swoich doświadczeniach z wydostaniem się z tej trudnej fizycznie połowy z upałem. 6/2 6/3

W związku z tym od godziny 17 będziemy mieć dwa świetne finały:

Garcia / Brites vs Borrero / Schuck, potem Chiostri / Alfonso vs Oliveira / Melgratti. Aby śledzić spotkania, dzieje się to poniżej:

Publié par
Lorenzo Lecci Lopez