Daniel Windahl przybywa o godz Head !

Najlepszy szwedzki gracz Daniel Windahl (64 WPT; 50 FIP) podpisał kontrakt Head !

To bardzo dobry kilof dla austriackiej marki, gdy znasz wzrost padel w Szwecji ! Co więcej, 26-latek jest jedynym zawodnikiem, który nie jest Hiszpanem, Argentyńczykiem ani Brazylijczykiem, który znalazł się na liście FIP Top 50!

Informacji, które oczywiście nie umknęły Thomasowi Bischofowi, szefowi działu profesjonalnych graczy i zarządzania testami produktów w firmie HEAD Racquetsport: „To bardzo interesujące zobaczyć, jak padel rozszerza się. Chociaż najlepsi gracze nadal pochodzą z niewielkiej liczby krajów, ważne jest dla nas wzmocnienie naszej obecności na innych rynkach, a Daniel jest do tego idealnym kandydatem. Wie, czego potrzebuje, aby wygrać i ma potencjał, aby to osiągnąć. Nie możemy się doczekać współpracy z nim”.

Pochodzący z Helsingborga jest również zachwycony współpracą z tak prestiżową marką jakHead i ma nadzieję, że będzie mógł nadal stawiać kroki u jego boku. W tym celu może oczywiście liczyć na wysokiej jakości sprzęt austriackiej marki! Co więcej, jeśli mamy wierzyć zdjęciu, to z nowy Gravity Pro od którego Szwed powinien rozpocząć swoją przygodę Head !

Publié par
Xan Tafernaberry