Du padel w szczytnym celu na APT Sevilla Open

Po powrocie z Sewilli, gdzie rywalizowali w kwalifikacjach do turnieju APT, Thomas Mersié i jego przyjaciel Kevin Cortes ucieleśnić inną wizję padeli sport. Padel Magazine mieli okazję porozmawiać z Thomasem, aby dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniach w Sewilli i ich projekcie dla stowarzyszenia”Sny".

„Musieliśmy wykorzystać to wydarzenie w dobrej sprawie”

Padel Magazine : Jak się czułeś biorąc udział w tym profesjonalnym turnieju?

Tomasz Mersie: „Uczucie jest po prostu magiczne. Dobrze się bawię porównując go do filmu Rasta Rocket, mówiąc, że w przeddzień Zimowych Igrzysk Olimpijskich czułem się jak Jamajczyk! Mieszanka podniecenia, dumy, strachu! A wszystko to w bardzo krótkim czasie.
Obawialiśmy się, że nie staniemy na wysokości zadania, ale tak naprawdę po namyśle nie przejmowaliśmy się tym, bo chcieliśmy to zrobić dla dzieci i stowarzyszenia ”Sny”! Czuję się szczęśliwy i wdzięczny, że udało mi się to zrobić w moim życiu! “

„To właśnie kumulacja małych darowizn umożliwia dokonywanie wielkich rzeczy! “

Padel Magazine : Jaka była twoja reakcja, gdy APT dało ci dziką kartę na turniej?

Tomasz Mersie: „Kiedy dowiedzieliśmy się, że zostaliśmy wybrani do Sevilla Open, byliśmy po prostu zachwyceni! Myślałem, że to pomyłka, ale nie! Wtedy powiedzieliśmy sobie, że musimy wykorzystać to wydarzenie w dobrej sprawie! I dlatego od razu pomyśleliśmy o stowarzyszeniu „Rêves” i nawiązaliśmy z nimi współpracę. “

Padel Magazine : Czy turniej pomógł ci znaleźć fundusze na stowarzyszenie?

Tomasz Mersie: „Tak, turniej bardzo nam pomógł! Już dzięki Tobie i późniejszemu przekazowi w mediach. A potem dzięki społeczności padel i ma swoją hojność!
Od razu myślę o Dawid Mateusz et DNA Padel który zaoferował nam niezły czek dla stowarzyszenia podczas Canet fip rośnie ! Myślę o Bastien Blanqué et Mathieu Gilles du Pieczony Raj (rotisserie w Tuluzie), która przekazała wiadomość i pomogła nam w tym projekcie.
myślę też o Babolat i 4padel Tuluza-Colomiers którzy również nam pomogli i naprawdę grali w grę, dostarczając nam strój, boiska do ćwiczeń itp.
Ten sukces jest tak naprawdę sprawą każdego, ponieważ to właśnie gromadzenie małych darowizn umożliwia robienie wielkich rzeczy! “

„Przygotowujemy wielki turniej charytatywny na koniec stycznia lub lutego”

Padel Magazine : Jak minął pobyt? Czy możesz nam opowiedzieć o celach, kontynuacji dla Ciebie i stowarzyszenia?

Tomasz Mersie: „Pobyt był wyjątkowy! Już dlatego, że Sewilla jest po prostu magiczna. W życiu jestem nauczycielem gotowania, a Kevin jest smakoszem jak ja, więc region taki jak Andaluzja nie mógłby być lepszy do turnieju.
Poziom sportowy naszym celem było wygranie 1 meczu.Słońce i wspaniali gracze naprzeciwko, którzy rozumieli cel naszego przybycia, pozwolili nam umieścić więcej! Naprawdę chcę podziękować Patricio Perez de Guzman de Léon et Dani de Castro które były świetne!

Następnym krokiem dla mnie i Kevina jest powrót do pracy i trochę padel ! Oficjalnie wycofamy się z toru (śmiech), wrócimy na nasze P100 i P250 i będziemy dalej grać dla zabawy.
Dla stowarzyszenia szykujemy wielki charytatywny turniej na koniec stycznia lub lutego. Wszystkie środki zostaną zatem przekazane stowarzyszeniu ” Sny ”. 4padel z Tuluzy-Colomiers oferuje nam kompleks w ciągu jednego dnia, a celem będzie zorganizowanie turnieju w następującej formie: zawodowiec z amatorem (drużyny zostaną wylosowane z wyprzedzeniem, aby uszanować każdą formę uczciwości). Bardzo szczerze rozmawialiśmy o tym zAPT i są szanse, że są partnerami turniejowymi. Celem będzie zebranie 32 drużyn i wszystkich na wielkiej imprezie dla padel i stowarzyszenie.
Postaramy się również zbierać koszulki od wspaniałych graczy, aby zorganizować loterię podczas turnieju.

Krótko mówiąc, chcemy jeszcze raz umieścić społeczność padel wnieść swój wkład, a jeśli chodzi o imprezowanie i bycie hojnym, ta społeczność jest niezwykła! “

Publié par
Nasser Hoverini