FIP Promotion Malaga – Francuski kontyngent ma ambicje

FIP Promotion Diputacion de Malaga odbędzie się od wtorku 23 maja do niedzieli 28 maja 2023 i na starcie będą 4 francuskie pary: 3 męskie i 1 damska.

3 francuskie pary w pierwszej dziesiątce

Ta promocja FIP zapowiada się na stosunkowo wysoką z prostego powodu: impreza odbywa się w Hiszpanii i dlatego oczywiście będzie wielu lokalnych graczy. W tej tabeli z 49 parami trudno jest uzyskać oczywistą widoczność, ponieważ większość hiszpańskich graczy ma niewiele do zobaczenia w jakimkolwiek punkcie FIP.

Nadal znajdziemy znanych graczy z FIP Tour, zaczynając od pary Hispano-Szwedów w składzie Simon Vasquez i Cayetano Rocafort, ts1 turnieju, po dwa „hybrydowe” duety (gracz z punktami w towarzystwie gracza z kilka punktów): Hiszpan Miguel Gonzalez i Duńczyk Fredrik Ask (445 w rankingu FIP), ts2 oraz miejscowi Luis Pozo i Pablo Herrara (795 w rankingu FIP).

Będziemy mieć również trzy 100% trójkolorowe pary. Dylan Guichard / Adrien Maigret w losowaniu rozstawią się z numerem 4. Bastien Blanqué i Julien Seurin, którzy po latach kontynuują wspólną przygodę miły tydzień w Egipcie, zostanie rozstawiony 6.

Znajdujemy stowarzyszenie „100% Daltona”: Philémon Raichman i Manuel Vives, para 9 w tabeli.

W oczekiwaniu na remis Francuzi oczywiście liczą na to, że nie skończą w parowej 1 części tabeli.

Invernon / Barsotti w Maladze!

Wśród pań równie często będziemy mieli Elodie Invernon i Wendy Barsotti, jedyne trójkolorowe, które odbyły podróż do Hiszpanii. Trójkolorowi będą parą 9 iw zależności od losowania mogą wziąć udział w tej promocji Fip, która ma większość lokalnych graczy.

Publié par
Franck Binisti