Hiszpania kontra Argentyna na Open Tennis Padel Słońce

Open Tennis Padel Soleil nie jest wyjątkiem od reguły, która mówi, że musisz mieć swój hiszpański lub argentyński, aby przejść do końca turnieju. padel Kategoria francuska P1000.

W związku z tym o 14:30 będziemy mieli prawie w 100% hiszpański finał, ponieważ nieunikniona hiszpańska para De Benito / Salines wygra mecz 7/5 6/2 z paryską parą Tison / Maigret. Niezły mecz dla naszych Francuzów, którym nie uda się zrealizować swoich kilku szans z Hiszpanami, a ton ponad wszystko bardziej stały przez cały mecz.

W drugim półfinale Ferrandez / Inzerillo zmierzyli się z francusko-argentyńską parą Cubilier / Poggi. Nieszczęścia jednych uszczęśliwiają innych. W tym przypadku Fabrice Pastor musiał zagrać z Fernando Poggi, zawodnikiem drużyny World Padel Tour. Wreszcie Eric Cibulier zastąpi Franco-Monegasque w ostatniej chwili, aby po raz pierwszy znaleźć się w finale P1000.

Był to również pierwszy półfinał również dla Francuzów, którzy nie byli niegodni, będąc bardzo konsekwentnym w obliczu ataków pary Ferrandez / Inzerillo. Francuska para spudłowała, zwłaszcza w drugim secie, prowadząc 3/0 w drugim secie. Pokonaj 6/4 7/6 dla 100% francuskiej pary, z pewnością sfrustrowany, że nie zdołał zdobyć co najmniej drugiego seta, który wyciągnął do nich ramiona.

Finał będzie zatem bez precedensu ze zwycięzcami Casa padel Salines / De Benito, który będzie przeciwny Poggi / Cubilier. Finał, w którym faworyzuje się hiszpańska para. Ale z Fernando Poggi w swoim zespole i stałym Cubilierem wszystko może się zdarzyć.