Człowiek Padel Open 2023: wszystkie szczegóły wydarzenia

Odkrywamy dziś oficjalny program edycji 2023 WPT Human Padel Otwarte które odbędzie się w Tuluzie w dniach 12-18 czerwca.

Impreza rozpocznie się 4PADEL Toulouse-Colomiers 10 i 11 czerwca wraz z rozpoczęciem kwalifikacji. Od poniedziałku 12 previa mężczyzn zakończy się w Petit Palais des Sports w Tuluzie, a kobiety będą próbowały znaleźć swój bilet na główne losowanie między 4.PADEL i Petit Palais des Sports.

We wtorek, 13 czerwca, zakończą się kwalifikacje kobiet, a my rozegramy pierwszą rundę losowania mężczyzn, jeszcze w Petit Palais des Sports. Od środy, 14 czerwca, Central Court znajdujący się w Palais des Sports André Brouat otworzy swoje podwoje, aby dokończyć rozpoczęcie turnieju.

Równolegle z ćwierćfinałami, które odbędą się w piątek 16 czerwca, w Petit Palais des Sports odbędzie się turniej „All-Star” z udziałem celebrytów i niespodziewanych „gości”. Wydarzenie zakończy się galą finałową następnego dnia na korcie centralnym pomiędzy półfinałami.

Wreszcie, przed dwoma finałami, które zakończą ten piękny tydzień, będziemy mogli wziąć udział w meczu pokazowym padel na wózku inwalidzkim, aby promować dyscyplinę przed ponad 3.000 osób oczekiwanych na trybunach kortu centralnego.

Znajdź cały program Human Padel Otwarte 2023 poniżej:

Zarezerwuj bilety na Human Padel Otwarte i skorzystaj w szczególności z Pakietu Startowego, który pozwala uczestniczyć w pierwszych meczach w Petit Palais des Sports w poniedziałek i wtorek.

Publié par
Marcin Szmuda