Człowiek Padel Ponownie otwarte w Tuluzie od 12 do 18 czerwca 2023 r

T&T Padel, założona przez Tony'ego Parkera i Teddy'ego Rinera, ogłasza organizację 2th edycja Człowieka Padel Open, który odbędzie się w dniach 12-18 czerwca 2023 w Tuluzie.

Po sukcesie 2022 r, " Człowiek Padel Otwarte powraca z drugą edycją do Palais des Sports André-Brouat w Tuluzie.

Jeszcze mocniejsza druga edycja!

Pierwsza edycja została zwieńczona sukcesem z prawie Widzowie 12 000 przyszedł podziwiać najlepszych graczy świata w wyjątkowa atmosferaz wielu zaangażowanych partnerów, une dystrybucji w ponad 150 krajach, mecze transmitowane na Canal+ we Francji i generować więcej 1 milion wyświetleń najciekawsze na Youtube. W 2023 roku projekt „Człowiek Padel Open” będzie okazją do ponownego zawirowania w Oksytanii, regionie, który w dużym stopniu przyczynia się do rozwoju padel we Francji.

Jedyna francuska scena World Padel Tour, która w 27 roku będzie miała 2023 wydarzeń na całym świecie, dzięki temu wydarzeniu skorzysta CANAL+ (wyłączny nadawca) d’une niezwykła ekspozycja medialna.

w sposób Pałac Sportu André-Brouat specjalnie wyposażone i mogące pomieścić 4200 miejsc, miasto Tuluza po raz kolejny gościć będzie wyjątkowy skład, w tym 20 najlepszych damskich i męskich par na świecie, a także naszych francuskich headlinerów.

Le padel, sport z wykładniczym wzrostem

Sport integracyjny, mieszany, kolektywny, zabawowy, międzypokoleniowy, modny i uprawiany przez wielu celebrytów, tzw padel przeżywał błyskawiczny wzrost. To są 20 mln praktyków zidentyfikowane na całym świecie, m.in 350 000 (+41% w 2022 r.) we Francji którzy przekraczają 1500 torów padel co roku.

Robin HAZIZA – dyrektor WPT Human Padel Otwarte

"Po historycznej pierwszej edycji Człowieka Padel Open 2022 i w imieniu całego zespołu mamy zaszczyt ponownie powitać najlepszych graczy na świecie w Tuluzie w czerwcu 2023 roku na wyjątkowym show. Zaangażowanie i zaangażowanie naszych partnerów ogromnie pomaga nam uczynić to wydarzenie wyjątkowym świętem masowym, które przyczynia się do demokratyzacji i rozwoju padel we Francji."

Thomas SÉNÉCAL – dyrektor sportowy grupy Canal+

„Canal+ jest zaangażowany w nadawanie Padel w istotny sposób, zwłaszcza z naszą siecią
Canal+ Sport 360, który promuje najbardziej spektakularne sporty. Wierzymy w potencjał i rozwój padel, i jesteśmy szczególnie entuzjastycznie nastawieni do zorganizowania wydarzenia o jakości Human Padel Otwarte, we Francji. Bardzo ważne jest, aby Francja była jednym z pionierów ekspansji padel, i zamierzamy zrobić pokaźną wystawę dla Człowieka Padel Otwarte w Tuluzie, gdzie mamy nadzieję, że nasi francuscy gracze zabłysną”.

Zobacz komentarze

  • Witam,
    Czy byłoby możliwe poinformowanie mnie, kiedy kasa biletowa zostanie udostępniona w Internecie w Tuluzie!
    Z góry dziękuję,
    Cordialement

  • Klimatyzacja byłaby dużym plusem, w zeszłym roku była po prostu nie do utrzymania, a czemu by nie zaplanować targów w tym samym czasie? padel podobnie jak w Mediolanie, tuż obok hali sportowej znajduje się centrum kongresowe (Pierre Baudis). Zajmę się tym jeśli chcesz :)

Publié par
Franck Binisti