To już oficjalne, teraz wiemy, w którym klubie Mistrzostwa Francji Padel 2022 du od 21 do 23 października. Jak ogłosiła Francuska Federacja Tenisowa, jest to Tuluza Padel Klub, kto spełnia wszystkie wymagania, kto ma szczęście.

Wybór Tuluzy Padel Klub

FFT tłumaczy swój wybór faktem, że Toulouse Padel Klub jest jednym z niewielu klubów, które spełniają jego wymagania. Rzeczywiście, do tej pory nie ma zbyt wielu klubów z 14 utworami padel kryty we Francji z tak wysokiej jakości infrastrukturą!

Data jednak pozostaje bez zmian. Rzeczywiście, FFT już komunikowała się w tej sprawie w Ostatni czerwiec. Do ustalenia pozostała tylko lokalizacja.

Później Interliga młodzieżowa, TPC będzie zatem gospodarzem Mistrzostw Francji Seniorów 2022, ale nie tylko!

Zapiekanka padel Francuski w Tuluzie

W komunikacie prasowym FFT dodaje, że „Toulouse Padel Klub będzie również gospodarzem Krajowe 1 Interklubowe Mistrzostwa Francji Seniorów (24 drużyny po 8 graczy), od 9 do 11 grudnia: 12 torów zostanie wykorzystanych do spotkań i 2 do treningów.

Tuluza Padel Klub jest zatem TYM klubem na Mistrzostwa Francji w tym roku! Oksytania plus dwa FIP, a World Padel Tour, a dwa P2000 będą regionem turniejów padel wysoki poziom w 2022 roku!

Publié par
Franck Binisti