Miguel Lamperti: koniec snu ...

Miguel Lamperti nie zagra w World Padel Tour Mistrzowski finał 2021. Argentyńczyk i jego partner Miguel Yanguas zostali wyeliminowani przez Franco Stupaczuka i Alexa Ruiza w półfinale w Mexico City.

Miguel Lamperti jest z pewnością największym showmanem w WPT. Bardzo charyzmatyczny Argentyńczyk ma wielu fanów i przez cały tydzień otrzyma ogromne wsparcie w poszukiwaniu Mistrza Ostatecznego.

18. w wyścigu, emblematyczny gracz z Nox musiał: absolutnie wygraj Mexico Open mieć nadzieję, że będę jednym z 16 osób, które za dwa tygodnie będą w Madrycie. Niestety dla niego przygoda zakończyła się w półfinale pary Lamperti/Yanguas, zdominowanej przez Alexa Ruiza i Franco Stupaczuka w trzech setach: 6/2 2/6 6/1. Młody Hiszpan i argentyński weteran wciąż mogą być dumni ze swojej kariery, ponieważ wyeliminowali w szczególności Pablo Limę i Javi Ruiza w XNUMX/XNUMX finału!

Podczas gdy wszyscy jego fani opłakują nieobecność „Miguelito” na ostatnim turnieju roku, to z pewnością jego kolega z drużyny złożył mu najpiękniejszy hołd. ta wiadomość na Instagramie.

Publié par
Xan Tafernaberry