Kategorie: NEWS

P1000 4Padel Limoges – Maxime Joris i Simon Wagner wygrywają w bólu

Pod tym względem był to bezprecedensowy finał w Limoges P1000 4Padel. Maksym Joris et Szymon Wagner (TS1) w obliczu Alexisa Coulombeau et Robina RouxaThe outsiderami turnieju.

Pojawił się plakat niezrównoważony na papierze, ponieważ różnica w rankingu była znacząca w terenie. Jednak w tym meczu dojdzie do walki, którą będziecie mogli śledzić Padel Magiczny telewizor.

W meczu, który trwał ponad dwie godziny, Maxime Joris i Simon Wagner zdołali odwrócić trend tego spotkania na zwycięstwo w trzech rundach. Zwycięstwo 4/6 6/4 6/4.

Roux/Coulombeau robi niespodziankę

W pierwszym secie nikt nie włożyłby monety w Robina Roux i Alexisa Coulombeau… na początku meczu. Podobnie jak w półfinale Maxime Joris i Simon Wagner rozstają się przełamując jako pierwszy w tym meczu.

Ale podobnie jak dziś rano, cierpi pierwsze ziarno powrót jego przeciwników. Bez pośpiechu odzyskali przewagę, wygrywając a złoty punkt którymi umieli doskonale manewrować.

Przy stanie 5-4 dla Coulombeau/Roux serwuje para Joris/Wagner. Chociaż myślimy o pierwszym nasieniu spokojny w grze serwisowej, po raz kolejny jest zaskoczona jakością informacji zwrotnych outsiderami. Wbrew wszystkiemu, na nowym złoty punkt, Alexis Coulombeau i Robin Roux wygrywają pierwszego seta.

Maxime Joris i Simon Wagner wyrównują

Na początku drugiego seta gra była wyrównana. O 5e meczu, podczas gdy obie drużyny mają po 2 punkty, Simon Wagner i Maxime Joris włożyli nieco więcej w swoje ujęcie. Czujemy, że pierwszy rozstawiony chce ponownie objąć prowadzenie w tym spotkaniu. Co robi od tego czasu para Wagner/Joris przełamuje i prowadzi 3-2.

Klątwa zostaje złamana dla Simona Wagnera i Maxime'a Jorisa. Ci, którzy nie potrafili utrzymać przerwy, nie będąc z tyłu, w końcu udało mi się zdobyć komplet.

Po pół godzinie gry, ziarno 1, Wagnera/Jorisa, wszędzie wyrównuje set. Finał zmierza zatem prosto w stronę decydującej rundy!

Wagner/Joris na koniec walki

W trzecim akcie pierwszą okazję do przełamania mają para Roux/Coulombeau przy stanie 3-2. Obie okazje zmarnowane przez outsiderami.

W następnym meczu zwyciężyli Simon Wagner i Maxime Joris kilka break pointów. W przeciwieństwie do swoich przeciwników, pierwszy rozstawiony nie pozwala, aby jego szanse wymknęły się spod kontroli dlatego przejmij inicjatywę w tej trzeciej rundzie.

Nie będzie kolejnej zmontowane dla Alexisa Coulombeau i Robina Roux. Pomimo bardzo fajny finał i bardzo dobry poziom, zabrakło im trochę czegoś do zwycięstwa. Dla Simona Wagnera i Maxime’a Jorisa ostatecznie tak jest tytuł w kieszeni, gdy opuszczają Limoges. Ale coto było trudne dla wielkich faworytów, którzy nie będą mieli prawa do łatwego turnieju!