Kategorie: NEWSNarodowy

P1000 Bourg-Lès-Valence – Authier/Lopes opuszcza rozstawienie nr 1 i dołącza do Dandois/Seurin w finale

Półfinał dla Drôme zakończył się zwycięstwem Julian Seurin et Adriana Dandoisa (TS2) i François Authier et Justin Lopes (TS3), w trakcie P1000 WeOui Bourg-les-Valence.

Dziś po południu obie pary spotkają się w finale. Spotkanie, które możesz śledzić na żywo i w całości Padel Magiczny telewizor.

Julien Seurin i Adrien Dandois bez problemu

Podczas pierwszego półfinału, który można było śledzić na żywo Padel MagTV, Julian Seurin et Adriana Dandoisa nie chciałem tracić dużo czasu na ziemi. W szczególności warunki gry, z dużą ilością wiatruto oni najlepiej wiedzieli, jak sobie poradzić w danej sytuacji.

W pierwszym secie, dość zaciętym, Julien i Adrien pierwsi przełamują się. Nathana Courrina et Tomasz Seux zaraz po tym, wiele okazji do powrotu. Mimo licznych okazji nie udało im się jednak wrócić i przegrali pierwszy set 6/3.

W drugim secie czujemy, że para Courrin/Seux jest bardzo gorączkowa. Często spotyka się z kontracją w swoich atakach, cierpiąc z powodu dobrej obrony swoich przeciwników. Obaj gracze są trochę bezradni w porównaniu z jakością gry Adriena Dandoisa i Juliena Seurina. Ci ostatni wygrywają 6/1 w drugiej rundzie i zakwalifikowali się do finału.

Authier/Lopes pozostawia nasiona 1

François Authier et Justin Lopes bardzo dobrze spisali się podczas drugiego półfinału, którego zakończenie meczu można było także śledzić na żywo.

Bardzo zacięty mecz obu drużyn, z pierwszym setem, który trwał. Jednak ostatecznie pierwszego seta wygrała trzecia drużyna 3:6.

Drugi set wyszedł z tą samą intensywnością i był równie wyrównany jak zawsze. Jednak błędy pochodzą nieco bardziej od części Damiera Bayarda et Benjamin Grue. Te drobne błędy doprowadziły do ​​przerwy, która kosztowała pierwszego rozstawionego mecz!

Zwycięstwo François Authiera i Justina Lopesa: 6/3 6/3.