Premier Padel Qatar Major: faworyci są tam!

Oprócz górnego ziarna 7, pobity przez Lucky Losers tego popołudnia, wszystkie najwyżej sklasyfikowane pary wykonały swoje zadanie we wtorek w Doha.

Faworyci są w Katarze, ale niektórym było to trudne! Oczywiście myślimy najpierw o Lebronie i Galanie, którzy mają upuścił seta przeciwko Tisonowi i Zapata, ale także Beli i Coello, którzy musieli walczyć w drugiej rundzie z Albą / Cepero, ostatecznie zakończyli dogrywkę po uratowaniu kilku setów!

Z kolei pary Ruiz/Stupa i Di Nenno/Navarro udowodniły, że już w Katarze są w świetnej formie i bez problemu zaaklimatyzują się do warunków zewnętrznych.

Dlatego jutro 7 z 8 rozstawionych i 11 z 12 najlepiej sklasyfikowanych par będzie na stokach, przez dzień, który nadal zapowiada się bardzo ciekawie. Wśród najpiękniejszych plakatów myślimy oczywiście o tym między Bela / Coello a Nieto / Yanguas. Rzeczywiście, będzie to trzecie starcie między tymi dwoma duetami w tym sezonie. Na razie mają remis po jednym zwycięstwie: dlatego jutro po południu czeka nas bardzo ważny mecz!

Spodziewamy się również bardzo ciekawego meczu pomiędzy parą, która była w bardzo dobrej formie na początku sezonu, Campagnolo / Garrido, a byłym numerem 1 Pablo Limą i Maxi Sanchez. Krótko mówiąc, kolejny bardzo piękny dzień padel nadchodzi w Doha!

Mecze rozpoczną się o 15:30 czasu lokalnego (14:30 we Francji) i można je oglądać na beIN Sports lub na Kanał YouTube z Premier Padel !

Dla tych, którzy chcieliby zobaczyć tabelę, dzieje się to tuż poniżej:

Mecze rozpoczną się o 14:30 we Francji, na beIN Sports lub na Kanał YouTube z Premier Padel !