Premier Padel Mexico Major – W grę wchodzi wilgotność

Wilgotność zakłóciła płynny przebieg meczów w Monterrey w poniedziałek wieczorem. Niektóre spotkania zostały przełożone na wtorek.

Organizacja turniejów padel plener zawsze wiąże się z ryzykiem, a organizatorzy tego Premier Padel Major Meksyku doskonale o tym wie.

W związku z tym dzisiaj rozegranych zostanie kilka meczów zaplanowanych na poniedziałek. Tylko jeden mecz został przerwany, był to mecz pomiędzy Tison/Dominguez a Fermosell/Solbes. Spotkanie zostało przerwane, gdy francusko-argentyńska para wygrała pierwszego seta 6:3. Zeszłej nocy na meksykańskich torach pojawił się inny Francuz, Jérémy Scatena. Na nieszczęście dla niego i jego kolegi z drużyny, Rogera Aromi, w pierwszej rundzie przegrali z Juanlu Esbrim i Edu Alonso: 6/4 6/3.

W ten wtorek dwa inne trójkolorowe zagrają swoje 32 finały, Max Moreau, zakwalifikował się wczoraj z Jérôme Peeters, oraz Thomas Leygue, który startuje u boku legendy Mati Diaz!