Premier Padel Riyad P1 – Paquito Navarro i Sanyo Gutiérrez odpadli od startu!

Już duże zaskoczenie Premier Padel Rijad P1 z eliminacją Paquito Navarro i Sanyo Gutiérreza, którzy przegrali z Esbri/Rico!

Wersja 2.0 pary Sanyo / Paquito ma bardzo, bardzo zły start! Duet hiszpańsko-argentyński, prowadzony na starcie przez Juanlu Esbriego i Javiego Rico, przegrał już na samym początku walki w Riyadzie. Niewiele na ich korzyść w tych warunkach zewnętrznych i w środku, który brzmiał pusto, te dwie legendy padel globalna, nadal działająca, ostatecznie uległa saudyjskiej ścieżce.

Jednak po dość katastrofalnym początku meczu wydawało się, że Navarro i Gutiérrez znaleźli właściwą receptę na zwycięstwo w drugim secie 6:1. Jednak zmarnowane okazje na początku decydującego seta drogo kosztowały podopiecznych Ramiro Choyi, którzy po stracie break pointa na 3:3, wrócili na swoje tory, popełniając zbyt wiele błędów, by mieć nadzieję na zwycięstwo.

Jeżeli jest to oczywiście bardzo słaby występ weteranów, to należy pogratulować nowej parze Esbri/Rico, która potrafiła maksymalnie wykorzystać swoje szczęście i ogólnie lepiej przystosować się do panujących warunków. Jeszcze raz, leworęczny Rico pokazał, że ma całą broń, aby zdenerwować Sanyo na prawej przekątnej. Ze swojej strony Esbri był w stanie wykorzystać ciepło okien, aby w razie potrzeby uwolnić swoje potężne uderzenia.

W części stołu, która jest teraz więcej niż otwarta, Javi i Juanlu spotkają się jutro ze zwycięzcami meczu pomiędzy Zapatą / Goenagą i Gilem / Moyano.

Paquito i Sanyo będą musieli szybko otrząsnąć się z rozczarowania i wrócić do pracy, aby uniknąć kolejnego rozczarowania za tydzień w Katarze…