Sanyo: „Muszę być bardziej agresywny”

Po ich zwycięstwo w trzech setach z Momo Gonzalezem i Alexem Ruizem w półfinale Premier Padel Katar Major, Bela i Sanyo odpowiadali na pytania dziennikarzy na konferencji prasowej.

Czekając na finał z Di Nenno i Stupą, obaj weterani wydają się być pewni swojej siły.

Sanyo : „Graliśmy z nimi na ostatnim turnieju (Stupa i Di Nenno), byli całkowicie lepsi. Ale w tę niedzielę będzie to inny mecz, mamy więcej pewności siebie.

„Mieliśmy dziś załamanie w drugim wyścigu. Byłem zbyt wyczekujący, muszę być bardziej agresywny, żebyśmy mogli łatwiej z tego wyjść.

Bela : "Turniej nie opiera się na wieku, ale bardziej na poziomie gry. Dziś nasz poziom pozwala nam dotrzeć do finału. W trzecim secie przegrywaliśmy 2:0, ale udało nam się odwrócić sytuację.