Kategorie: NEWSInternationale

Puchar Hexagonu – Tello i Di Nenno mszczą się na Ruizie/Stupie

Tak jak podczas finał kategorii Next GenW finale mężczyzn Hexagon Cup para zemściła się na parze, która pokonała ich w fazie grupowej.

I podobnie jak w poprzednim starciu pomiędzy Tello/Di Nenno a Ruizem/Stupą, do wyłonienia obu duetów potrzebny był świetny tie-break. Różnica jest taka, że ​​tym razem argentyńska para była najsolidniejsza w grupie czas pieniędzy.

Po wyrównaniu w ostatniej minucie po jednym secie, Juan i Martin popchnęli swoich przeciwników nieco dalej w super tie-breaku, zdobywając 10 punktów do 6. Wynik końcowy: 3/6 7/6 10-6.

Tym zwycięstwem potwierdzają sukces w rywalizacji drużyny AD/vantage, która po zwycięstwie w finale kobiet w wielkim stylu zakończyła rywalizację. Wielki sukces drużyny Andy'ego Murraya, która mimo wszystko nie zaczynała jako faworytka w starciu z innymi zespołami, które miały w swoich szeregach numer 1!