APT Paraguay Master: faworyci wychodzą w półfinale

Ulubione pary Barrera / Egea i Chiostri / Alfonso musiały walczyć zeszłej nocy Półfinały APT Padel Wycieczka Mistrzu Paragwaju, spotykamy ich dzisiaj w finale!

Faworyci byli nękani zeszłej nocy w Asuncion, ale ostatecznie wyszli z tego cało. Dlatego dzisiaj w finale znajdziemy rozstawione numery 3 i 5.

Alfonso/Chiostri do umysłu

W pierwszym półfinale Gonzalo Alfonso i Federico Chiostri, który pokonał Scatenę/Icardo w XNUMX/XNUMX finału, zakończył mecz wygraną, naznaczony dużą nerwowością z obu stron i nietypowymi błędami.

W tym konkretnym kontekście to najlepiej sklasyfikowana para najlepiej rozpoczyna mecz, od początku 6/1. Przeciwnicy szybko reagują, co z kolei zadaje błyskawiczne 6/2. Mecz musi rozstrzygnąć się w trzecim secie i Chiostri/Alfonso przejmują kontrolę, by ostatecznie wygrać 6/1 2/6 6/3.

Kontuzjowany w brzuch, Maxi Cejas nadal będzie miał duży mecz, często dominując wymiany dzięki nienagannemu wyczuciu piłki. Z drugiej strony Maxi Sanchez trochę przegapił to wydarzenie. Nieskuteczny w uderzeniu, młody Argentyńczyk zbyt często był niecierpliwy, oferując łatwe piłki swoim przeciwnikom. W każdym razie pozostaje bardzo pozytywny turniej dla tej pary, która podczas tego Mastersa rozegrała 4 mecze w trzech setach !

Arce/Dal Bianco niedaleko od wyczynu

W drugim półfinale Maximiliano Arce i Franco Dal Bianco wylądowali z mocnym zamiarem wydobycia nowego nasienia od tego mistrza APT Paraguay. Zainspirowani od początku meczu młodzi Argentyńczycy zaatakowali starszych i wykorzystali szybką przerwę, aby wygrać pierwszego seta 6/4.

Dwie pary zmierzą się w drugim secie z dużą intensywnością i wreszcie tak się stało Egea/Barrera który mentalnie wygrał tie-break 7 punktów do 4. Ożywiony wygraną drugiego seta, rozstawiony numer 3 w końcu wygrywa 4/6 7/6 6/2. Drugi finał w dwóch turniejach dla argentyńskiej pary, która wykazała się dużą regularnością. Ze swojej strony młodzi Arce i Dal Bianco będą robić wrażenie przez cały czas trwania zawodów i oczywiście jeszcze raz usłyszą, jak o nich rozmawiamy!

Finał Barrera/Egea (3) kontra Alfonso/Chiostri (5) jest zaplanowany na 11:00 czasu lokalnego (15:00 we Francji). Tymczasem oto najpiękniejsze zdjęcia z wczorajszych spotkań!