APT Padel Tour Lisboa Open – Zrób miejsce w półfinale!

Chodźmy na półfinały na Lisboa Open APT Padel Tour 2021. Spotkania rozpoczynają się o godzinie 12:00 na żywo na kanale konkursowym!

Co za dzień ćwierćfinału! Są to w większości bardzo bliskie spotkania, w których mogliśmy uczestniczyć wczoraj na APT Padel Lizbona otwarta wieża.

Napięcie w ćwiartkach!

W pierwszym spotkaniu wciąż bardzo silni Stefano Flores i Julio Julianoti nie zadrżał przed imponującą lokalną parą Deus / Deus. Zwycięstwo 6 / 4 6 / 4 dla Brazylijczyków, którzy jeszcze nie przegrali seta w tym konkursie!

Potem była to całkowicie szalona gra, którą mogliśmy zobaczyć na torze centralnym. Walka tytanów, z dwiema parami, które nie chciały się rozstać. W tym meczu nie mogło być bardziej zacięte, to w końcu Argentyńczycy Del Moral i Frugoni abdykowali przeciwko weteranowi z Hiszpanii. Willy Lahoz i na miejscu Diogo Schaefer. Dzięki zwycięstwu w półfinałach przyjadą ostatni reprezentanci Europy 6/ 7/6 7/6 !

Okrzyknięty w pierwszym secie przez rodaków Arce i Dal Bianco, numery 1 Chiostri i Alfonso odbyła się w drugiej rundzie, aby ostatecznie wygrać 7 / 5 6 / 1. Si nasiona ucierpiały podczas tego turnieju, faworyci wciąż tam są, z kolejnym zwycięstwem w prostych setach!

Wreszcie ostatni mecz w trzech setach i nowe, pełne napięcia zakończenie, które zakończy ten wspaniały dzień na Lisboa Open. Rzeczywiście, w ostatnim ćwierćfinale są Da Cunha i Flores kto pokonał Almadę / Bejarano 4/6 6/3 7/6 ! Tak więc dzisiaj w półfinale będą dwie pary brazylijskie!

Program półfinałów

Początek półfinałów dzisiaj w południe, z pierwszym starciem pomiędzy nasionami numer 3 Flores / Julianoti i europejska para Lahoz / Schäfer. Czy po wczorajszej walce legenda Willy i miejscowy Diogo zdołają obalić brazylijską górę?

Odbędzie się drugi półfinał w rezultacie. Przeciwstawi się parze numer 1 w rankingu APT: Alfonso / Chiostri do brazylijskiej sensacji tego turnieju: Flores / Da Cunha !

Półfinały będą śledzone w dniu Kanał APT na YouTube Padel Wycieczka.