Udany pierwszy P500 dla klubu The Monkey Padel

Małpa Padel zorganizował pierwszy P500 w Pays Salonais.

W środku natury, u podnóża wzgórza Pélissanne, klub wie, jak powitać graczy tak, jak powinien, dzięki 4 torom na świeżym powietrzu i domowi klubowemu. Śniadanie oferowane graczom przed rozpoczęciem P500, wszyscy wyszli dziękując organizatorom za oprawę i powitanie.

W tym wydarzeniu przez dwa dni rywalizowało wielu graczy spośród 100 najlepszych we Francji. Począwszy od Maxime Moreau French N°5, Baptiste Hayet N°82, Aurélien Grandmont N°86 i Julien Lacroix N°90 oraz wielu innych w pierwszej 200.

Maxime Moreau

Należało zaopatrzyć się w niezbędne przed intensywnymi warunkami: czapki, szklanki, wodę i sól na skurcze. Ćwierćfinały rozpoczęły się o 1 rano, a początek finału o 4:9, tyle żeby powiedzieć, że się starało. Aurélien Grandmont i Julien Lacroix wygrali turniej w bolesnym pojedynku z parą Gabbanini Théo / Navarro Lucas. Publiczność była tam, aby cieszyć się meczami i rozmawiać z zawodnikami między dwoma meczami.

Anthony'ego Delbarre'a – Dyrektor Klubu:
« To był intensywny tydzień, chcieliśmy odpowiednio przywitać naszych graczy i sprawić, by P500 odniósł sukces, zwłaszcza że po raz pierwszy taki turniej organizowany jest wokół Salon de Provence.
Wszyscy cieszyliśmy się, że gracze ewoluują na naszych kortach, a oni również cieszyli się tym w zamian, zgodnie z ich gratulacjami i podziękowaniami. Jesteśmy młodym klubem otwartym od października 2021 roku, jesteśmy zachwyceni naszym rozwojem i dobrą reputacją, którą budujemy dzień po dniu, ten P500 był głównym wydarzeniem naszego pierwszego udanego roku. Jeszcze raz dziękuję wszystkim obecnym graczom.
»

Publié par
Sebastien Carrasco
tagi: Turniej P500