Wideo - Lebron i Galan byli seksowni!

Zobacz podsumowania wideo rundy XNUMX Alicante Open z World Padel Tour aw szczególności zwycięstwo Lebrona / Galana.

U mężczyzn

Ale Galan i Juan Lebron były dziś bardzo gorące w szesnastych meczach, które musiały przejść do tie-breaka trzeciego seta, aby wykluczyć Gonzalo Rubio i Diego Fustera! Ziarno numer 1 w końcu wygrywa 6/3 3/6 7/6. Powolne warunki w Alicante, gdzie dziś padał deszcz, oczywiście nie pomogły w agresywnej grze Hiszpanów.

W meczu, który trwał 2:45, Allemandi / Gonzalez By zdominować Mieres / Cepero, musieli też jechać aż do tie-breaka w trzeciej rundzie, kiedy to wygrali pierwszego seta 6/0. !

Wymagało to również trzech zestawów dla Stupy i Sanyo aby odeprzeć trudnych Sergio Albę i Francisco Gil. Spokojny dzień dla innych ulubionych Lima / Navarro, Botello / Ruiz, Rico / Nieto i Sanchez / Di Nenno, którzy wszyscy wygrywają w dwóch rundach.

Niespodzianką dnia jest zwycięstwo w prostych setach dla Pablo Lijo i Alexa Ruiza przeciwko Diaz / Silingo! Tym wielkim występem przeciwko bardzo sprawnej parze Ruiz / Lijo potwierdzają, że musimy na nich liczyć, a Pablo Lima i Paquito Navarro, którzy dzielą tego samego trenera, są ostrzegani przed jutrzejszym starciem!

Kredyt wideo: World Padel Tour

Na dziewczyny

To żadna niespodzianka dla dziewczyn, ponieważ pierwsze 6 nasion wygrało w prostych setach, bez drżenia. Wielka gra dnia to bez kontekstu zwycięstwo w trzech setach Victoria Iglesias i Alba Galan naprzeciwko nasion numer 7, Delfi Brea i Ana Catarina Nogueira: 4/6 6/4 6/3.