WPT Cascais Open: numery 2 wykonują swoją pracę

Przeciwko Marta Marrero i Lucia Sainz, Paula Josemaria i Ariana Sanchez były solidne, aby wygrać w równych setach.

Numer 2 nadal jest bardzo silny w Portugalii. Rzeczywiście, zawodnicy Gustavo Pratto wciąż nie przegrali ani jednego seta w Cascais.

Dziś w starciu z byłym numerem 1 Lucią Sainz i Martą Marrero, Ari i Paula wystartowali bardzo mocni, wygrywając pierwszego seta 6/1. Drugi set był znacznie bliższy, ale faworyci byli w stanie zaostrzyć grę, gdy było to konieczne, aby zakończyć pracę. Liczby 2 wygrywają 6/1 7/5 w nieco ponad półtorej godziny gry i oczywiście będą świeższe niż ich przeciwnicy w finale.

Rzeczywiście, Sanchez i Josemaria odnajdą w tę niedzielę Martę Ortegę i Beę Gonzalez, które stoczyła dziś bardzo wielką walkę z liczbami 1. Czy w dziesiątym finale sezonu będą w stanie zdobyć piąty tytuł? Odpowiedź od 10:00 rano (11:00 we Francji) jutro rano.