Duński WPT Padel Otwarte: Sanyo i Momo na pierwszy finał!

W części tabeli osłabionej po nieobecności pary na początku sezonu, Coello / Tapia, Momo Gonzalez i Sanyo Gutiérrez zdołali awansować do finału.

Podobnie jak w ćwierćfinale z Paquito Navarro i Federico Chingotto, tak i dziś było to skomplikowane z Fernando Belasteguinem i Miguelem Yanguasem. Ale po raz kolejny Sanyo i Momo pokazali wszystkie swoje zasoby umysłowe i z całą ich magią pozwolić sobie na nowy sukces w trzech setach.

Po zdominowaniu pierwszego seta, w turnieju rozstawionym z numerem 4 jej przeciwniczki wróciły, ale w ostatnim secie z turbodoładowaniem wyszły z wygraną. Ostatecznie Gutiérrez i Gonzalez odnieśli zasłużone zwycięstwo po prawie 2:30 i zdobyli 87 punktów przeciwko 74 rywalom dnia.

Końcowy wynik 6/4 4/6 6/3 dla tych, którzy jutro zmierzą się albo z Superpibes Di Nenno i Stupa, albo ku niespodziance turnieju Campagnolo/Sanchez. Odpowiedz dziś po południu, po drugiej półfinał kobiet, zaplanowano na 17