WPT – Już finał Triay/Salazar vs Josemaria/Sanchez!

Bierzemy to samo i zaczynamy od nowa! Dwie pary, które spotkały się 14 razy w finale w 2022 roku, spotkają się ponownie w pierwszym finale w 2023 roku na WPT w Abu Zabi.

Podobnie jak ich wielcy rywale dzisiejszego ranka, Paula Josemaria i Ariana Sanchez były nie do pokonania tego popołudnia w półfinale World Padel Tour Mistrzowie Abu Zabi.

W przeciwieństwie do nowej pary Icardo / Riera, numer 2 dał prawdziwy recital. Zwycięstwo 6/2 6/1 w 1h17 Hiszpanów, którzy niezadowoleni z tego, że jeszcze w tym sezonie nie przegrali seta, nigdy nie przegrali więcej niż dwa gemy w secie!

Już jutro prawdziwy „klasyk”, który zostanie rozegrany w Emiratach pomiędzy dwiema dominującymi drużynami. padel światowy. W zeszłym roku 10 z 14 finałów pomiędzy tymi dwoma duetami, w tym pierwszy w Miami, wygrali Triay i Salazar. Czy cyfry 2 będą w stanie odwrócić trend w najbliższą niedzielę? Początek odpowiedzi od godziny 13:00!