WPT La Nucia Challenger - Castello / Collombon w 1/4!

Za ich wejście do biegu w tym La Nucia World Padel Tour Challenger, Alix Collombon i Jessica Castello wygrały w trzech setach.

W przeciwieństwie do Casali (82) / Fernandez (101) Alix i Jessica potrzebowały trzech zestawów, aby skasować swój bilet do ćwierćfinału. Podczas gdy wygrali pierwszego seta 7/5, Francuzi i Hiszpanie przegrali drugiego seta w tie-breaku, po czym wypuszczali konie i zadawali przeciwnikom 6/1.

Zwycięstwo, które pozwoli im ponownie wejść do ćwierćfinału WPT Challenger. Jutro spotkają Ariadnę Cañellas (43), zwykłą partnerkę Léi Godallier i tę, która towarzyszy mu w tym turnieju, Sandrę Hernandez (52). Hiszpanie z pewnością będą jutro trochę zmęczeni po dzisiejszym maratońskim meczu z Caparros/Schuck, wygranym pod koniec napięcia: 6/2 4/6 7/6.

Spotkanie odbędzie się w drugiej zmianie o godzinie 10:00 i niestety nie będzie można go śledzić, ponieważ nie odbędzie się na głównym boisku.