Kategorie: World Padel Tour

WPT Madrid Masters: Mesa/Rufo dominuje w Navarro/Godallier

Kolejna porażka w pierwszej rundzie dla Léi Godallier i Teresy Navarro, które przegrały w trzech setach z Loreną Rufo (32 lata) i Carlą Mesą (21). World Padel Tour Madryt Mistrz.

Teresa Navarro i Léa Godallier nie startowały jako faworytki przeciwko tym dwóm zawodnikom, które wyprzedziły je w tabeli. Jednak po jednostronnym pierwszym secie dla Hiszpanów Francuzka i jej partner zaczęli zrównać się z przeciwnikami. Ostrzejsze pod koniec drugiego seta, udało im się nawet podnieść rundę wszędzie.

Ale w ostatnim akcie Mesa i Rufo wspięli się na wyższy bieg, kończąc grę w 2:11 meczu.

Ta porażka 2/6 7/6 3/6 stawia pod znakiem zapytania francusko-hiszpańską parę, która po raz siódmy z rzędu nie zdała rundy głównego losowania na Open i Master of WPT…

Po stronie trójkolorowej pozostała więc tylko Alix Collombon wśród dziewcząt w stolicy Hiszpanii. Lyonnaise obecnie zmierzy się z Bidahorria / Fernandez z Jessicą Castello. Spotkanie, którego postępy możesz śledzić za pomocą znacznik.