WPT Marbella Master - Tison i Zapata zaczynają mocni!

W swoim debiucie w previas na WPT Marbella Master, Benjamin Tison i Teo Zapata zaprezentowali się świetnie, wygrywając w 2 setach!

Johan Bergeron i Simon Vasquez zostali pomszczeni ! Rzeczywiście, ich oprawcy zostali pobici tego wieczoru w pierwszej rundzie previas, przez Benjamina Tisona i Teo Zapata!

W wyrównanym meczu z parą używaną do tych meczów previas, francusko-hiszpański duet był solidny, aby wygrać w prostych setach: 7/5 7/6 (9).

Ważna wygrana, która pozwala na awans do drugiej rundy previas, którzy startowali po raz pierwszy na tym etapie rozgrywek.

Jutro zmierzą się o 10:00. para weteranów: Sebastian Nerone / Maxi Grabiel. Doświadczenie nie będzie po stronie Benjamina i Teo, ale oni już udowodnili w Vigo, że są w stanie zdominować legendy padel na całym świecie!

W przypadku zwycięstwa jutro rano, zagrają po południu o nowe miejsce w głównym losowaniu World Padel Tour !