WPT Master Final: Llaguno i Riera wygrywają maraton!

Co za gra ! Patty Llaguno / Virginia Riera i Aranzazu Osoro / Victoria Iglesias dali nam wspaniały mecz dziś po południu w Madrid Arena.

Był to jeden z najbardziej atrakcyjnych plakatów na papierze i spełnił wszystkie swoje obietnice! Prawie trzy godziny gry, 9 „puntos de oro”, suspens do stracenia. Wszyscy widzowie będą zachwyceni tą bardzo dużą częścią.

Choć wygrali pierwszego seta 6/3, słabsi Aranzazu Osoro i Victoria Iglesias doznali powrotu od graczy Neki Berwiga, który nigdy się nie poddawał.

Dotknięta brzuchem Victoria Iglesias oddała wszystko na torze, jak na tej cudownej wycieczce. Po przegraniu drugiego seta 7/5 zawodnicy Pablo Aymy wrócili do węgla. Udało im się nawet oszczędzić trzy punkty meczowe, aby zgarnąć tie-break w ostatniej rundzie.

Nie zmartwieni faktem, że przegapili trzy szanse na zakończenie, Llaguno i Riera podeszli do decydującego meczu z dużym spokojem, pozostawiając przeciwnikom tylko mały punkt. Bezkompromisowo wygrywają 3/6 7/5 7/6 (1).

W związku z tym jutro odnajdziemy ziarno 3 w półfinale. Hiszpan i Argentyna w oczekiwaniu na poznanie rywali będą musieli po takiej walce dobrze odpocząć. Jutro spotkają na swojej drodze Paulę Josemarię / Ari Sanchez lub Martę Ortegę / Bea Gonzalez, które zmierzą się ze sobą o 17:00.

W międzyczasie rozegrany zostanie przedostatni ćwierćfinał mężczyzn. 100% argentyński szok między Gutiérrezem / Tapią a Chingotto / Tello, poniżej: