WPT Menorca - Szansa rozgrywającego dla Castello / Collombon?

Czy Alix Collombon i Jessica Castello, po wczorajszej wygranej w szesnastym miejscu przeciwko Teresie Navarro i Albie Galan, mogą dziś sprawić niespodziankę przeciwko González/Ortega?

Wczoraj sprzeciwiałem się nowa para Galan / Navarro, Alix Collombon i Jessica Castello rozegrały wielki mecz, aby wygrać w równych setach z tymi dwoma doświadczonymi graczami.
Po starcie z Challengera, który wygrał kilka dni wcześniej w Alfafar, Francuzka i jej partner od razu nabrali tempa, aby wygrać pierwszy bieg 6/3.

W drugim secie Hiszpanie zaczęli stanowić problem dla Alix i Jessiki, ale byli w stanie pozostać solidni, wykorzystując pewność siebie zdobytą w zeszłym tygodniu, aby zrobić różnicę w gorących momentach i odnieść zwycięstwo w dwóch setach: 6/3 7/6.

Wystarczająco dużo, aby zachować energię na trudny mecz, który czeka ich dzisiaj z Béą Gonzalez i Martą Ortegą. Para, która niedawno się utworzyła i która może nie być tak pewna siebie jak para francusko-hiszpańska. Oczywiście Castello i Collombon są dalecy od bycia faworytami przeciwko parze numer 6 WPT, ale biorąc pod uwagę ich obecną formę, mówimy sobie, że może to być właściwy dzień, aby potwierdzić ich główny cel: powrót do ćwierćfinału. Open lub Mistrz WPT.

Spotkanie odbędzie się dziś rano około godziny 11:00. Będziesz mógł śledzić wynik na WPT Marcador.

Zauważ, że Alix jest teraz jedynym Francuzem, Léa Godallier i Ari Cañellas przegrali wczoraj z Cortiles / Clasca: 7/5 5/7 6/1.