WPT Mexico Open: jedenasty tytuł w 2022 roku dla Salazara i Triaya!

Zwyciężyły Alejandra Salazar i Gemma Triay finał du World Padel Tour Mexico Open przeciwko Pauli Josemarii i Arianie Sanchez.

Cóż za zakończenie sezonu przeżywają zawodnicy Rodri Ovide! Rzeczywiście, właśnie wygrali swój piąty z rzędu tytuł na World Padel Tour, jedenasty w sezonie. I po raz piąty z rzędu w finale pokonały numer 1 Paulę Josemarię i Arianę Sanchez!

Jak to często bywa między tą czwórką graczy, którzy znają się na pamięć, spotkanie było zacięte, ale po raz kolejny to najbardziej pewna siebie para lepiej poradziła sobie z najgorętszymi momentami spotkania. Jako dowód, Alejandra i Gemma wygrały w dwóch setach, zdobywając tylko dwa małe punkty więcej niż ich przeciwniczki!

Dzięki temu sukcesowi Triay i Salazar będą mieli tylko 185 punktów straty w wyścigu w ten poniedziałek do swoich przeciwników dnia. Napięcie sięga zenitu, a o miejscu numer 1 sezonu zadecyduje finał Master Final w Barcelonie. Wygląda gorąco!

Teraz nadszedł czas na finał mężczyzn, aby zobaczyć, o czym mówiliśmy wcześniej w Canal Plus Sport 360!