WPT Vigo Open: Godallier i Navarro ruszają na szybką ścieżkę!

Podobnie jak w Reusie, Léa Godallier i Teresa Navarro zwyciężyły w XNUMX/XNUMX finału, a my spotkamy się z nimi ponownie w czwartek w XNUMX/XNUMX finału.

Najwyraźniej atmosfera Galicji wydaje się być dla Francuzów bardzo udana! Po Tisonie i Zapacie, trochę wcześniej dzisiaj rano, tego popołudnia zwyciężą Godallier i Navarro. W przeciwieństwie do Mariny Guinart i Any Catariny Nogueiry, Léa i Teresa rozegrały solidny mecz, wygrywając 6/4 6/1.

W pierwszym secie naznaczonym serią przełamań para francusko-hiszpańska jako pierwsza wygrała swój serwis i wygrała pierwszego seta: 6/4. Guinart i Nogueira zaatakowali drugiego seta z przerwą, ale potem trafili na bardzo solidną parę, która zostawiła ich jedynie na okruchach.

Léa i Teresa wygrały 6/4 6/1 i będą mogły teraz odpocząć przed czekającym je czwartkowym meczem. Będzie to albo przeciwko Canovasowi/Piltcherowi, albo przeciwko Martie Marrero i Lucii Sainz, dwóm zawodniczkom, które powinny zemścić się po wyeliminowaniu, gdy tylko weszły do ​​walki w Reus!

Pamiętajcie, że dziś po południu, w drugiej rotacji o 15:30, Alix Collombon i Jessica Castello zmierzą się z Carlą Mesą i Claudią Jensen. Będziesz mógł śledzić ewolucję wyniku poprzez WPT Marcador.