Wideo WPT - podsumowanie 1/4 Minorki

Piątek to wyjątkowy dzień, ponieważ daje nam możliwość obejrzenia programu World Padel Tour na żywo bawiliśmy się przed Menorca Open.

Wczoraj był bardzo fajny program World Padel Tour, Z gesty, których dla niektórych nigdy nie widzieliśmy (patrz 2 minuty 35 podsumowania Galan / Lebron vs Chingotto / Tello)!

Galan / Lebron vs Chingotto / Tello

Po dwukrotnym spotkaniu w finale te dwie pary znalazły się dziś w ćwierćfinale tego turnieju Menorca Open. Nietykalny w pierwszym secie, Galan / Lebron trochę ucierpiał w drugim, zanim objechał w trzecim. Pomimo przegranego seta Hiszpanie, którzy wygrali, 6/1 3/6 6/3 znów były imponujące, a biorąc pod uwagę szybkie warunki, trudno powiedzieć, co mogłoby ich powstrzymać ...

Kredyt wideo: World Padel Tour

Belasteguin / Tapia vs JMD / Campagnolo

Przed wielkim meczem, który ich czeka 16h00 W obliczu numer 1 na świecie zwycięzcy Sardegna Open nie przeciągali się po torze. Dominują w powietrzu i nie tylko Argentyńczycy 6 / 1 6 / 1 przeciwko Diazowi / Campagnolo, któremu z pewnością brakowało odrobiny wspólnego rytmu i który trochę tęsknił za swoją grą. Bela / Tapia pokazali wysoki poziom gry, wystarczający, by popchnąć Lebrona / Galana?

Stupaczuk / Gutierrez vs Sanchez / Diaz

Ta walka pomiędzy byłymi kolegami z drużyny dała nam bardzo dobrą grę, napięcie z ostatnim setem rozgrywanym w tie-breaku i świetne punkty! Ostateczne zwycięstwo Stupa / Gutierrez 6/2 5/7 7/6, co pozwala im znaleźć Lima / Navarro w półfinale, od 10:00 dzisiaj.

Lima / Navarro vs Silingo / Di Nenno

Ten mecz pary powracającej do rywalizacji z jedną z drużyn w formie ostatnich tygodni dotrzymał wszystkich obietnic. Dwa sety szalonej intensywności, oba rozegrane w tie-breaku, które wpadają w ręce Navarro / Lima. To zwycięstwo 7 / 6 7 / 6 powinien dać im całą pewność, której potrzebują do starcia z Sanyo i Stupą.

Ćwierćfinałowe tamy

Dziś rano Alejandra Salazar i Ariana Sanchez wydał prawdziwy recital na torze. Patty Llaguno i Eli Amatriain nie mogli nic zrobić i mocno się kłaniać: 6 / 0 6 / 2. Po eliminacji w ćwierćfinale na Sardynii, Ale i Ari ustanowili rekord i znaleźli się w czwórce ostatnich.

Bea Gonzalez i Marta Ortega szanowali również swój status przeciwko Brea / Nogueira. Narzucają się 6 / 1 7 / 5 i zaoferują sobie nowy bilet na półfinały.

W przeciwieństwie do innych nasion lornetka alayeto potrzebował trzech setów, by rządzić Sofią Araujo i Virginią Riera 6/7 7/5 6/1. Mają do tego późnego popołudnia dobrze wyzdrowieć przed szokiem, który ich czeka przeciwko Sanchezowi / Salazarowi. Mecz rozpocznie się po spotkaniu Lebron / Galan vs Tapia / Bela.

W następstwie zwycięstwa na Sardynii, Lucia Sainz i Gemma Triay, który w pewnym sensie gra u siebie, był nie do pokonania przeciwko Alba Galan i Victorii Iglesias. Zwycięstwo 6 / 3 6 / 2, co przenosi ich do półfinałów, gdzie spotkają się z Ortegą / Gonzalezem, podobnie jak na Sardynii. Martita i Bea, które były wyraźnie zdominowane we Włoszech, będą szukać zemsty. Czekamy na wielką grę zaraz po spotkaniu Navarro / Lima i Gutierrez / Stupaczuk !