Navarro i Diaz mistrzowie Hiszpanii 2020!

Pod koniec bardzo dużego finału Paquito Navarro i Juan Martin Diaz wygrali w finale Mistrzostw Hiszpanii padel 2020 przeciwko Belluati / Galan!

Bardzo fajny sposób świętować 45 lat ! Pod koniec bardzo haczykowatego wykończenia, Paquito Navarro i Juan Martin Diaz wygrać z Ale Galanem i Juanem Cruzem Belluati: 2/6 7/6 6/4 ! Od środy dwaj przyjaciele mogą wspominać dobre wspomnienia ich związku na WPT. To jest o VI tytuł mistrza Hiszpanii dla Juana Martina, który zakończył ten mecz prawie 2h30 z wściekłym uderzeniem.

Ręcznie obsadzony na początku nasionem numer 2 Galan Belluati, który przybył bez utraty zestawu, dwaj weterani wykorzystali swoje doświadczenie, zapisanie dwóch punktów meczowych by ostatecznie wygrać drugiego seta 10-8 w tie-breaku. Wzmocnieni przez wyrównanie przy 1 secie wszędzie, zerwali ze startu w trzecim secie i nie oddali później swojego serwisu.

Diaz i Navarro następca Coki Nieto i Javi Rico w mistrzostwach Hiszpanii padel, para, którą wyeliminowali w rundzie 1. Pełny turniej dla Juana Martina i Paquito, którzy pokonają rozstawione 2 i XNUMX oraz trzy inne solidne pary World Padel Tour : Ruiz / Lijo, Diestro / Fernandez i Botello / Ruiz.