APT Asuncion Open: chodźmy do półfinałów!

Zrób miejsce na półfinały pierwszego turnieju APT Padel Trasa 2021: Asuncion Open, z pięknymi plakatami w perspektywie!

Ulubione robią to

W przeciwieństwie do poprzedniego dnia, faworyci zapewniali wczoraj i dlatego znajdujemy plik rozstawiono dzisiaj w półfinałach numer 2, 3 i 4 ! Ale to było trudne dla rozstawionej czwórki, Melgratti / Soliverez, który musiał stoczyć prawdziwą walkę z Alfonso / Chiostri (TS 4).

Bardzo ważny mecz, który mogliśmy śledzić wczoraj po południu, który przyniósł zwycięstwo Yain Melgratti i Lucho Soliverez pod koniec suspensu: 7/6 4/6 7/6 ! Pojedynek pistoleros pomiędzy Melgratti i Alfonso zakończył się zwycięstwem partnera Lucho Solivereza! Będziemy się dobrze bawić!

Miejmy nadzieję, że Argentyńczycy Melgratti i Soliverez, którzy wygrali swoje dwa mecze w prostych setach, będą dziś na szczycie, aby stawić czoła Julio Julianoti i Stefano Flores. Brazylijska para nie wdała się wczoraj w szczegóły, wygrywając 6 / 3 6 / 3 twarzą w twarz z Gonzalezem / Kuhnerem. Brazylijczycy wciąż nie przegrali seta, aw tym półfinale zaczną faworytów!

Tak jak oni, Nicolas Egea i Pablo Barrera, rozstawieni z numerem 3, nadal nie przegrali rundy, a wczoraj wykonali swoją robotę przeciwko silnej parze Sanchez / Cejas: 7 / 5 6 / 3. Dzisiaj również zaczną się z faworytami Bejarano / Torre, który wypuścił Lehyt / Zarhi, kaci dzień przed nasionem numer 1. Zwycięstwo na końcu napięcia 7/6 0/6 6/3! Tym razem to zespół, który wygrywa 6/0, co kończy się wygraną!

Najpiękniejsze zdjęcia kwater

Program półfinałów

• 10h30 (14:30 czasu francuskiego): Barrera / Egea (3) vs Bejarano / Torre
  • 12h00 (16:00 czasu francuskiego): Flores / Julianoti (2) vs Melgratti / Soliverez (4)