Mistrz APT Buenos Aires: outsiderzy u władzy!

Cóż za wczorajszy wieczór! ten półfinały Mistrza Buenos Aires zaoferował nam kilka bardzo dobrych, trzymających w napięciu meczów, z eliminacją faworytów w dłuższej perspektywie.

Obcy zemścili się! Pod koniec pełnego napięcia wieczoru pary numer 1 i 2 zostały wyeliminowane z tego mistrza Buenos Aires.

Przed pełnym i rozgrzanym do białości Monumentalem pierwsi Andres Britos i Pablo Barrera powrócili tak, jak lubimy. Podczas gdy oni rozpoczęli spotkanie z przytupem, finaliści ostatniego Asunción Open zobaczyli, jak ich kaci z zeszłego tygodnia skubali ich opóźnienie, a następnie odbierali im pierwszy zestaw. Archi-dominujący na początku drugiej rundy, wyobrażaliśmy sobie, że Arce i Dal Bianco zmierzają do nowego finału. Ale nie licząc na występ Andresa i Pabla.

Po 5/2 reprezentant Włoch i jego partner zaczęli grać jako wyzwoleni, Brytyjczycy rozpalali tłum swoim ciosy geniuszu. Po uratowaniu 4 punktów meczowych, dwaj mężczyźni zepchnęli seta do tie-breaka i wyrównali po jednym secie wszędzie. Po drodze wygrali ten mecz wyjątkowym scenariuszem pod koniec spornego trzeciego aktu: 5/7 7/6 6/4.

Naprzeciw Britos i Barrery zaprezentują się dziś Juan Manuel Restivo i Diego Ramos. Zmiecieni w zeszłym tygodniu przez numery 2, Alfonso i Chiostri, weterani postawili w sobotę zupełnie inny opór. Rzeczywiście, jak zobaczysz poniżej, był to bardzo gorący mecz, naznaczony wieloma „puntazami”, w którym widzowie mogli uczestniczyć.

Przed rozpaloną do białości publicznością outsiderzy wygrali kolejny bardzo zacięty mecz: 7/5 4/6 6/3. Po tym wspaniałym wieczorze, nadal czekamy na bardzo duży koncert dzisiejszego wieczoru, od godziny 19:00 czasu lokalnego (północ we Francji).