CEP 2021: Lijo / Ruiz, to trudne!

Pablo Lijo i Javi Ruiz kontynuują marsz do Mistrzostw Hiszpanii w Padel 2021. Spotkamy się z nimi jutro w finale!

Ciężki w finale mężczyzn!

W przeciwieństwie do pary, która miała największe wrażenie w ćwierćfinale, Allemandi / Nieto, Pablo Lijo i Javi Ruiz kontynuowali nienaganny występ w tej konkurencji. Dwóch rodaków, którzy nie przegrali jeszcze seta w WiZink Center wygrywa 6/3 6/2.

Ci dwaj lewicowcy udowadniają, że potrafią bardzo dobrze grać razem. Bardzo wygodne w konfiguracji „tenisowej” w ataku, stwarzają wiele obaw swoim przeciwnikom swoim rozmiarem i mocą. Po prawej w obronie Javi Ruiz udowadnia, że ​​jest w stanie wytrzymać przeciwko niektórym specjalistom na stanowisku WPT: Allemandi, ale także Diestro, Sanz i Gadea!

Jutro ta zupełnie nowa para znajdzie na swojej drodze ulubieńców konkurencji Javi Garrido i Martina Di Nenno. Argentyńczyk i Andaluzyjczyk, dziś zwycięzcy Semmler / Alba (6/3/6/4), będą mieli dla siebie świeżość.

Rzeczywiście, 4. i 20., którzy rozpoczęli rundę później ze względu na swój rozstawiony status, rozegrali dziś swój pierwszy pełny mecz w rozgrywkach. W XNUMX/XNUMX finału Jairo Bautista doznał kontuzji w pierwszym secie, aw kwarcie odpadł Javi Leal pod koniec pierwszego seta. Dlatego Javi i Martin powinni być jutro w świetnej formie!

Bardzo różne scenariusze dla dziewcząt w półfinałach!

Wśród dziewcząt rozstawiona 1, bliźniaczki Rodriguez, przestraszyły się Inés Manzanaro i Glorii Muñoz. Siostry po przegranej pierwszego seta bardzo dobrze wróciły, wygrywając 3/6 6/3 6/4!

Jutro o 10:00 będą skonfrontowani z Laia Álvarez i Andrea Colinas, którzy nie zostawili szans dla pary Huerta/Silán: 6-2 / 6-1.

Spotkanie, które będzie transmitowane na żywo RTVE, po którym nastąpi finał mężczyzn.