FIP Star Gran Canaria: Aromi i Scatena po prostu zawodzą

Prawie mieliśmy Francuza w finale FIP Gwiazda Gran Canaria dzisiaj, ale Jérémy Scatena i Roger Aromi nie przegrali wczoraj w półfinale.

Zaczęli perfekcyjnie od przekonującego 6/1 w pierwszym secie, ale za Jérémy'm i Rogerem zobaczyli Fede Mouriño i Victora Menę, którzy przejęli kontrolę w drugim akcie. Argentyńczyk i Hiszpan podnieśli seta wszędzie (6/3) i zaoferowali rozpalonej do białości publiczności trzecią rundę.

Ostatni set, który był bardzo zafascynowany i w którym tricolor Jérémy Scatena dał pokaz, ale niestety dla niego i jego partnera, to ich przeciwnicy byli najsolidniejsi w „czasie pieniędzy”. Prowadząc 5/2, a następnie 6/4 w decydującej grze, Mouriño i Mena wciąż znaleźli zasoby, aby wygrać po napięciu 1/6 6/3 7/6 (6).

Zmierzą się dziś od 12:30 czasu francuskiego z Pablo Cardoną i Diego Gilem. Mecz, który możesz śledzić na Kanał FIP na YouTube.