Włochy – Bramkarz Loris Karius i gospodarz Diletta Leotta jako para na torze

I kolejny piłkarz, który przychodzi padel, To jest Loris Karius, piękne dziecko o wzroście 1,89 m i wadze 90 kg, które gra jako bramkarz w Newscastle. Oryginalność, pochodzi z Niemiec, kraju, w którym padel jest mniej rozwinięty niż w innych częściach Europy.

Nic więc dziwnego, że odnajdujemy go na tropie padel nie w Niemczech, ale we Włoszech, w Padel Pałac w Mediolanie wraz ze swoją narzeczoną Dilettą Leotta. Ten ostatni, włoski prezenter radiowy i telewizyjny, również zamieścił artykuł na temat Instagram, gdzie ma nie mniej niż 8,5 miliona obserwujących (Kariusa ma „zaledwie” 1,8 mln, mimo równie korzystnych pec). Ta historia budzi podziw dla doskonałego plastiku młodej kobiety i elegancko ilustruje prawa grawitacji.

Nie trać wzroku Kredyt na Instagramie

Para pokazuje tam całe swoje poczucie humoru, mówiąc, że są „gotowe naAustralian Open„na melodię Eye Of The Tiger” zespołu Survivor. Ale po kilku szorstkich uderzeniach następną sekwencję brzmi wersja wypełniona fałszywymi nutami „My Heart Will Go On” Celine Dion. Sekwencja jest również dostępna na Youtube.

Bez względu na wady, tj padel zdobywa dwóch nowych ambasadorów, podczas gdy liczba praktykujących we Włoszech osiągnęła milion, a na stokach przekracza 6000, prawie pięć razy więcej niż we Francji.

Publié par
Jerome Arnoux