Open XII Europe – ostatni ocaleni Bergeron i Tison

Dwie porażki francuskich par dzisiejszego poranka w 12/XNUMX finału Open XII Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej padel.

Dziś rano dwie porażki chłopaków

W pierwszym porannym pojedynku Bastien Blanqué i Thomas Leygue nie byli daleko od zwycięstwa nad młodym Moralem Luną i Sicilią Amrani. Po wygraniu pierwszego seta 6:3 Francuzki dały się we znaki w drugim, które przegrały w tie-breaku.

Wychodząc z przytupem w trzecim secie Thomas i Bastien zdołali prowadzić 5/2 i zdobyć 3 sety. Niestety później coś poszło nie tak, ponieważ Hiszpanie zanotowali niesamowity powrót. Moralna Luna i Sicilia Amrani ostatecznie zwyciężyć 3/6 7/6 7/6. Oczywiście frustrujące dla Blanqué / Leygue…

Porażka także dla Peyrou i Maigreta, którzy przegrali z Alameda/Jose Bautista Ortiz. Porażka 4 / 6 4 / 6 przeciwko tym dwóm graczom, których zwykle znajdujemy w pre-previasach World Padel Tour.

„Dobrą wiadomością” jest to, że tych 4 graczy będzie mogło teraz w pełni poświęcić się meczom drużynowym. Oni też grają pod koniec popołudnia ich ostatni mecz grupowy z San Marino.

Na innych porannych spotkaniach Bergeron i Tison przechodzą po przegranej przeciwnika, brytyjski Wyatt i Mohindra. Grają swoje 12/45 finału dzisiaj o XNUMX:XNUMX. ! Zmierzą się z Hiszpanami Collado Losadą i Santigosa Sastre (274 WPT).

Dziewczyny się rozkręcają

Po stronie kobiet wszystko idzie dobrze. Po pierwsze to są Léa Godallier i Alix Collombon którzy narzucali się bez drżenia w obliczu Bliźniaki Rodrigueza, przyzwyczajony do preprevii World Padel Tour : 6/0 6/3.

Naśladowali ich m.in Wendy Barsotti i Melissa Martin, które również miały miejsce przeciwko hiszpańskim Muñoz i Medina-Bocos: 6/2 6/1.

W tej chwili są to Charlotte Soubrie i Marianne Vandaele którzy sprzeciwiają się Holendrom Ettekoven i Van Dinteren.