Cartri od lat uważa się za ludzki ślad, który chroni i towarzyszy swoim graczom, jakby byli jego własnymi dziećmi. Plik Bliźniaki Rodrigueza są częścią.

Minęły już 4 lata, odkąd skrzyżowały się ścieżki bliźniaków Rodriguez i Cartri. Lata pracy, wysiłku, aby wynieść ich na najwyższe poziomy, stając się kluczowymi elementami Team Cartri na stokach i poza nimi padel.

Antonio Rodriguez Priscila Eunice Rodriguez

Priscila i Euniceod debiutu na hiszpańskim torze górniczym nie przestają się poprawiać. Mecze wysokiego napięcia, które były wspierane i obsługiwane przez starszą siostrę Nayarę. Dziś przyszedł czas na wejście do wielkich lig, Cartri chciał zaprezentować tę rodzinę, ten klan Rodriguez, tak wyjątkową.

Jak dowiedzieli się o tym sporcie?

Ojciec, Jezus, mówi nam: „Mamy dom blisko morza, aw rezydencji są 4 stoki narciarskie. padel. Kiedy bliźnięta były małe, godzinami przyglądaliśmy się zabawie naszych sąsiadów i żartowaliśmy, że kiedy są więksi i mogą sami iść na basen, my (rodzice) możemy iść i się bawić. mecze. Tak narodził się nasz związek z tym sportem i naszymi sąsiadami."

Kiedy dziewczynki poszły do ​​szkoły, Yolanda i Jezus brali lekcje od wczesnych godzin porannych.

Ten sport stał się częścią ich życia. Rano treningi, po południu mecze z całą rodziną na stoku. I nieuchronnie pewnego dnia, po starszej siostrze Nayara, bliźniaczki chwyciły palę.

Powoli pojawia się chęć robienia turniejów. Trzy dziewczyny zostają absolwentkami Hiszpańskiej Federacji Padel, a zawody są połączone ze specjalnym treningiem. Weekendy, które do tej pory były poświęcone spędzaniu czasu z rodziną, stały się jak inne dni tygodnia ... padel !

W 100% rodzina padel

Zawody, turnieje, mistrzostwa wymagają prawdziwej logistyki. I ta rodzina potrafiła się zorganizować. Tata zajmuje się rankingiem, turniejami, organizacją terminów, wyjazdów i wyjazdów, mama sponsorami, hotelami, walizkami i monitorami, a starsza siostra podąża za trenerem .

Rola rodziców w tym wszystkim?

Jezus i Yolanda po prostu odpowiadają. „Ważne jest, aby nasze dzieci dobrze się bawiły, ale są chwile, kiedy równowaga nie jest tak łatwa do znalezienia. Uczymy się z czasem. Na początku wszystko jest piękne, ale gdy pojawia się duch współzawodnictwa, to tam trzeba złagodzić swoje uczucia. Zejście z toru i udzielanie rad jest łatwe, ale zdajesz sobie sprawę, że zamiast im pomagać, wystawiasz ich pod presję. Ale niektóre mecze zostały wygrane pod naciskiem Jezusa. Trudne do zarządzania."

Nie ma cudu. Bycie ciągłym, motywowanie swoich żołnierzy i utrzymywanie tej rodziny to z pewnością najlepsza recepta na dobre samopoczucie dzieci.

A co z lornetką?

Priscila i Eunice wciąż mają przed sobą długą drogę. Te dziewczyny, które nie mają przeszłości padel w rodzinie musi codziennie walczyć, aby być najlepszym. Dzieje się to poprzez pasję do sportu, ale także poprzez poświęcenie. Codzienne przygotowanie fizyczne i trening na torze oprócz codziennych obowiązków. Wakacje i relacje z przyjaciółmi muszą zostać zawieszone, aby osiągnąć wysoki poziom, marzenie tych dwóch bliźniaków.

Cartri zawsze będzie towarzyszyć bliźniakom i rodzinie Rodriguez, zachęcać ich i prowadzić. Duża rodzina padel.

Siostry Rodriguez padel Cartri

Julien Bondia

Julien Bondia jest nauczycielem padel na Teneryfie. Jest założycielem AvantagePadel.net, oprogramowanie bardzo popularne wśród klubów i graczy padel. Publicysta i doradca, pomaga ci lepiej grać dzięki swoim licznym samouczkom padel.