Premier Padel Bruksela P2 – Wielka Czwórka kobiet w półfinale!

Zakończyły się ćwierćfinały kobiet o godz Premier Padel Bruksela P2Podczas ćwierćfinały mężczyzn nadal trwają.

Po stronie kobiet bez większych niespodzianek po zakwalifikowaniu się czterech najlepszych par świata do rankingu FIP zapowiadającego świetne mecze na sobotę w Brukseli!

Josemaria/Sanchez – Triay/Fernandez: zemsta Doha

Paula Josemaria i Ariana Sanchez powracają z hukiem na Premier Padel, po ominięciu Puerto Cabello. Światowym numerom 1 pozostały tylko 2 małe partie w secie Jessica castello et Klaudia Jensen podczas ich ćwierćfinału. Na razie para Josemaria/Sanchez jest w tej kwestii po prostu nie do pokonania Premier Padel Bruksela P2.

Ci, którzy będą próbowali zatrzymać maszynę, to właśnie oni Gemma Triay et Klaudia Fernandez. Trzecia drużyna była przerażona w ten piątek w walce z weteranami Patty llaguno et Łucji Sainz. Triay/Fernandez musieli pracować w trzech setach, aby dostać się do czterech ostatnich: 6/3 4/6 6/0.

Ten mecz będzie zemsta za finał w Doha, gdzie numer 1 świata zwyciężył w dwóch setach i zdobył tytuł. Jutro Paula Josemaria i Ariana Sanchez spróbują się wspiąć po raz trzeci w finale. Ze swojej strony Gemma Triay i Claudia Fernandez w niedzielę spróbują ponownie nawiązać kontakt z dniem!

Brea/Gonzalez – Icardo/Salazar: ważny mecz z perspektywy czasu

Tamary Icardo et Alejandra Salazar w ten piątek nie tracili czasu na boisku, zmiatając swoich byłych partnerów Virginia riera et Sofia Araujo. Para Icardo/Salazar wygrała ponad 64% punktów w swojej kwarcie nie oddał ani jednego break pointa, zapewniając sobie awans do półfinału z notą 0,00 6 / 2 6 / 0.

Spotkają się Delfi Brea et Bea González, którzy spędzili na boisku tylko minutę więcej niż ich przyszli przeciwnicy. Rzeczywiście, Delfi i Bea nie oferowały wielu możliwości Marta Ortega et Veronica virseda (TS5). Drugi rozstawiony z łatwością wygrał w swoim ćwierćfinale, 6 / 3 6 / 3.

Trzecia konfrontacja pomiędzy obydwoma zespołami w tym sezonie. Na razie pomiędzy tymi drużynami panuje idealny remis (1-1). Ten mecz będzie zatem najlepszym, a stawką jest miejsce w finale!

Spotkania rozpoczną się jutro, z 10h. Będziemy śledzić pierwszy półfinał kobiet, w którym Josemaria/Sanchez zmierzy się z Triay/Fernandez. Trzeba będzie poczekać 17h aby wziąć udział w drugiej konfrontacji Brea/Gonzalez – Icardo/Salazar.