Premier Padel Bruksela P2 – Mike Yanguas i Javi Garrido po raz kolejny zyskują przewagę nad Stupą / Di Nenno

Martina Di Nenno et Franco Stupaczuk zdecydowanie nie są w stanie znaleźć drogi powrotnej do finału w tym sezonie, choć wciąż nie zdobyli tytułu... The superpiby, który zapewnił nam niesamowitą końcówkę roku 2023 wyścigiem o numer 1, odpadł w ćwierćfinale z Mike'a Yanguasa et Javi garrido.

Po raz kolejny Mike Yanguas i Javi Garrido przejęli przewagę w tym spotkaniu przeciwko czwartej drużynie turnieju. Jednak mecz nie zaczął się zbyt dobrze dla pary Garrido/Yanguas i to szybko prowadził na tablicy wyników 5:0. Ostatecznie rozstawiony z piątej drużyny zdołał strzelić gola w pierwszym secie, pozostawiając szansę Martinowi Di Nenno i Franco Stupaczukowi na przejęcie sterów w ćwierćfinale.

Nie liczyliśmy na powrót Mike'a Yanguasa i Javiego Garrido. Obaj mężczyźni zebrali się w sobie w drugiej rundzie, oferując „nie”. brak punktu przerwania do duetu Di Nenno/Stupaczuk… i przekuwanie ich jedynej szansy. To sprawiło Na zegarze wybiła 6 i mecz został całkowicie wznowiony w Brukseli.

W trzeciej rundzie gra była bardzo wyrównana pomiędzy obiema drużynami. Jeśli jednak Franco i Martinowi uda się nawrócić 100% szans na przerwę (1 na 1), Javi Garrido i Mike Yanguas zdołali zdobyć dwie bramki.

To zwycięstwo w trzech setach, 1/6 6/3 6/4, autorstwa Mike’a Yanguasa i Javiego Garrido, zapewniło im to awans do ostatniej czwórki w Belgii. Czekają teraz na zwycięzców nieoczekiwanego spotkania pomiędzy Arturo Coello / Agustin Tapia et Miguel lamperti /Juana Cruza Belluatiego.