Premier Padel Meksyk Major: Bela i Coello w finale!

Fernando Belasteguin i Arturo Coello dołącz do Agustina Tapii i Sanyo Gutiérreza w finale Premier Padel Meksyk major !

W obliczu zawsze bardzo chwytliwych Coki Nieto i Martina Di Nenno, Bela i Coello byli w stanie zapewnić bardzo solidny występ, aby wydostać się z czegoś, co wyglądało na pułapkę.

Po bardzo zaciętym pierwszym secie, ostatecznie wygranym w tie-breaku, podopieczni Miguela Sciorilli po raz kolejny byli bardziej precyzyjni w gorących momentach drugiego seta i odnieśli zwycięstwo.

Sukces odniesiony w dwóch setach 7/6 6/4, który pozwala im zakwalifikować się do drugiego finału sezonu Premier Padel. Pokonani przez Limę i Stupę w Mendeza, Arturo i Fernando spróbują w tę niedzielę zdobyć swój pierwszy tytuł na nowym oficjalnym torze FIP.

Finał zaplanowano na godzinę 18:30 czasu lokalnego (01:30 we Francji), a następnie o godz. Kanał YouTube z Premier Padel.