WPT Finland Open – Lebron i Galan cierpią, ale trzymajcie się!

W Finlandii starcie Juana Lebrona i Ale Galana. Niedaleko wczorajszej korekty przeciwko Belluati/Ruiz, w piątek Hiszpanie ponownie ucierpieli, oferując nam nową „remontadę”.

Rzeczywiście, Sanyo i Momo Gonzalez przybyli do Tampere z zamiarem wzięcia udziału w ćwierćfinale. Argentyńczyk i Andaluzyjczyk, znacznie bardziej precyzyjnie niż swoje przeciwniczki na początku meczu, zdominowały przebieg spotkania w pierwszym secie, wygrywając 6:1.

Z tyłu podopieczni Mariano Amata wpadli w overdrive i stopniowo weszli do gry. Udało im się narzucić swój rytm, podbili wynik i wymusili trzeciego seta, którego także mentalnie zamierzali wbić do kieszeni.

Ci, którzy przez trzy lata byli numerem 1, walczą o odzyskanie pewności siebie z poprzednich lat, ale pokazują, że nadal można na nich liczyć.

Jutro zmierzą się z Alexem Ruizem i Juanem Tello, który również przegrał pierwszego seta z Liverpoolem zaskakując Bergaminiego i Ruiza (3/6 6/3 6/2 wynik końcowy), za spotkaniem wielkich broni, które zapowiada się gorąco!