WPT Marbella Master – Wyczyn Josemarii i Sancheza

Paula Josemaria i Ariana Sanchez zemściły się na Gemmie Triay i Alejandrze Salazar w półfinale WPT Marbella Masters.

Poprawione 6/0 6/1 w finale Alicante Open, Paula Josemaria i Ariana Sanchez dotarły do ​​półfinału tego Marbella Master z nożem między zębami.

Agresywni od początku meczu gracze Miguela Sciorilli wysłali wiadomość do pary numerów WPT. Zwycięzcy pierwszej rundy 6/1, Ari i Paula popchnęli Ale i Gemmę do podniesienia poziomu gry, aby uniknąć powalenia.

Porażeni do granic możliwości podopieczni Rodriego Ovide'a zacieśnili wejście do drugiego seta z wynikiem 4:1 na swoją korzyść. Ale Josemaria i Sanchez po raz kolejny pokazali charakter, aby podnieść wynik. Ostatecznie Salazar i Triay zdołali wygrać drugiego seta 7:5.

W trzeciej rundzie Ari i Paula wznowili marsz do przodu. Imponujące nowe brzmienie padel, rozstawiony numer 3 ostatecznie wygrywa 6/1 5/7 6/2.

Josemaria i Sanchez zagrają jutro swój trzeci finał w tym roku i spróbują zdobyć drugi tytuł, po tym zdobytym w Madrycie. Para „100% Head Padel” wraca do formy i to dobrze, bo będzie musiała pokazać się z jak najlepszej strony padel jutro w obliczu imponującego Virginia Riera i Patty Llaguno !