WPT Master Final: Gonzalez / Ortega na pół

Bea Gonzalez i Marta Ortega pokonały w ćwierćfinale Lucię Sainz i Martę Marrero. World Padel Tour Mistrzowie finału 2022.

Wracając razem na turniej finałowy, Marrero i Sainz nie byli w stanie pokonać rywali z rozstawionymi 3. Martita i Bea, które udowodniły, że turniej za turniejem są najsilniejszą parą za dwoma czołowymi duetami, wciąż miały bardzo poważny mecz wygrać w dwóch setach.

Z pięcioma decydującymi punktami zdobytymi na sześć, gracze Maxi Grabiel byli najsilniejsi w gorących momentach i logicznie zaoferowali sobie sukces w nieco ponad półtorej godziny. Dzięki temu zwycięstwu już jutro w półfinale zobaczymy Ortegę i Gonzaleza. Będzie albo przeciwko Salazarowi Triayowi, albo przeciwko Las Heras / Virseda, odpowiedź od 17:00, nadal na Canal Plus Sport 360.

Ten mecz miał oczywiście szczególny smak dla Marty Marrero, która się na to zdecydowała zrobić sobie przerwę w karierze, aby zostać matką.

Zawodnik z Wysp Kanaryjskich da z siebie wszystko, by spróbować ukończyć mecz z jak najlepszym wynikiem. Niestety dla niej Bea i Martita były dziś zbyt silne. Życzymy powodzenia na tym nowym etapie byłemu światowemu numerowi 1.