WPT Mexico Open — Bela i Coello znikają!

To całkowicie szalone popołudnie, które odbywa się w Mexico City, gdzie ostatni Open of the World Padel Tour z 2021 roku!

Po Tapii / Gutiérrez i Limie / Ruiz, teraz Fernando Belasteguin i Arturo Coello odpadają w 3/2 finału! Kiedy w pierwszym secie prowadzili 10/1, Argentyńczyk i Hiszpan zostali całkowicie zmiażdżeni przez Javi Rico i Momo Gonzaleza, którzy zadali im XNUMX/XNUMX!

Zwycięstwo 6/3 6/1 w nieco ponad godzinę dla mistrzów świata, którzy wciąż mogą marzyć o awansie do Master Final. Obecnie zdobyli 16 miejsce, ale wciąż mogą liczyć na wyprzedzenie Arturo Coello, jednej ze swoich ofiar dnia. Ale to nie będzie łatwe, bo będą musieli wspiąć się do finału, by wyprzedzić swojego rodaka!

Muszą zatem bezwzględnie jutro wygrać ze zwycięzcami meczu między parami Fernández / Diestro and Navarro / Di Nenno. O ile nie pojawi się nowa niespodzianka, Hiszpanie znajdą więc na swojej drodze Paquito i Martina, którzy pozostają w 7 kolejnych finałach i którzy są z misją odzyskania pierwszego miejsca w rankingu ! Zadanie, które zapowiada się najtrudniejsze, ale wmawiamy sobie, że w tym turnieju wszystko jest możliwe!

Publié par
Xan Tafernaberry