To hekatomba! Po pokonaniu Sanyo Gutiérreza i Agustina Tapii to Pablo Lima i Javi Ruiz przegrywają w XNUMX/XNUMX finału WPT Mexico Open!

Turnieje następują po sobie, ale nie są takie same na World Padel Tour ! Podczas gdy osiem nasion było na spotkaniu ćwierćfinałów w Argentynie, już trzy z nich ugryzły się w pył w Meksyku!

Po Caprze / Sanchez wczoraj i Tapia / Gutiérrez kilka minut temu, to teraz Pablo Lima i Javi Ruiz przejmują drzwi! Po tej porażce, nadzieje Mistrza Finału Javi Ruiza, 19. w wyścigu, również latają (Pablo Lima, 8., ma zapewnione, że za dwa tygodnie będzie obecny w Madrycie).

Po wygraniu pierwszego seta 6/1 z Miguelem Lampertim i Miguelem Yanguasem Hiszpan i Brazylijczyk zostali zdławieni przez parę hiszpańsko-argentyńską. „Los Miguel” był w stanie odwrócić bardzo złą sytuację i wygrać 1/6 6/3 6/4! W przeciwieństwie do jednego ze swoich ówczesnych dręczycieli, Lamperti zawsze może marzyć o wejściu do Top 16!

Yanguas Lamperti outdoor WPT Meksyk 2021

W tym celu będzie musiał przynajmniej wspiąć się do finału w Meksyku. Droga jest wciąż długa i jutro najpierw będziemy musieli wygrać w ćwierćfinale z Jonem Sanzem i Agustinem Silingo. Mecz, który nieuchronnie obiecuje między dwiema parami, które dziś stworzyły sensację!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !